Webinar "Napadowe objadanie się"

Pani Anna Paluch

Psycholog, psychodietetyk, specjalista ds. żywienia, ale przede wszystkim fanka holistycznego podejścia do zdrowego stylu życia i diety. Właścicielka Gabinetu Psychodietetycznego Flow by Ania, współautorka bloga poświęconego zdrowemu stylowi życia dbamocud.pl i autorka projektu “80 dni dookoła zdrowia”, a także E-kursów “Psychologia dla dietetyka” , czy “Podstawy psychologii w zmianie”. Szkoli i pisze dla portalu Psychologia w Polsce, a także regularnie publikuje artykuły eksperckie z zakresu psychodietetyki na portalu Ewy Drzyzgi oraz w Magazynie Psychologicznym Bang! Uważam, że nie ma skutecznego odchudzania i zmiany nawyków żywieniowych bez pracy z czynnikami psychologicznymi. Nasze nastawienie, emocje, utarte schematy są przeszkodami na drodze do zdrowia, o których zbyt często zapominamy w pośpiechu w jakim przyszło nam żyć. Dlatego nie możemy szukać prostych i szybkich rozwiązań, ale rozwijających i całościowych. Utrata kilogramów powinna być skutkiem ubocznym zmiany stanu zdrowia, samopoczucia i odzyskanej energii.

Napadowe objadanie się

Webinar psychodietetyczny dla specjalisty


Termin:29.05.2018
Start:19.00
Czas trwania 1,5h


Napadowe objadanie lub zachowania z pogranicza tego zaburzenia są coraz popularniejszym wyzwaniem z jakim musi zmagać się specjalista w gabinecie. To opisane w klasyfikacji zaburzeń psychologicznych zaburzenie odżywiania wymaga specjalistycznej wiedzy i wsparcia. „Lekarzem pierwszego kontaktu, a nierzadko ostatniego jest właśnie dietetyk, gdyż problem z założenia dotyczy jedzenia. Niestety to uzależnienie od jedzenia napadowego jest trudne do pokonania kiedy skupimy się wyłącznie na diecie. Dlatego zapraszamy na webinar, w którym przybliżymy tematykę kompulsywnego objadania się oraz opracujemy plan pomocy pacjentom. "MsoNormal">Plan:

  • Napadowe obżarstwo, a kompulsywne objadanie się – czym są, jakie są różnice, jak się rozpoznaje?
  • Charakterystyka osoby ulegającej napadowemu objadaniu się. Aspekty psychologiczne i społeczne.
  • Leczenie zaburzenia odżywiania.
  • Na co zwrócić uwagę w pracy z osobą z napadowym objadaniem się? Metody i narzędzia psychologiczne oparte na programie Christophera G. Fairburna. Jego naukowy program samopomocy został sprawdzony w wielu badaniach klinicznych i uznany za główną formę leczenia problemów z napadowym objadaniem się.

Jeżeli chcesz być dobrym specjalistą dietetykiem, który stawia w swojej pracy na zasadę pomagać, a nie szkodzić, koniecznie korzystaj z wsparcia psychologów i psychodietetyków, aby zdobyć nowe umiejętności z pracy z trudnym klientem. Zmiana zaczyna się w głowie, a w głowie osób pragnących dokonania zmiany jest całe mnóstwo sprzeczności. Jako psycholog, psychodietetyk i trener zapraszam na specjalistyczne szkolenie online dla dietetyków, którzy swoją pracę traktują jak misję z trwałym uzyskanym celem.

Koszt: tylko 59 zł w tym:

– 1,5 godz. Specjalistyczne szkolenie psychodietetyczne przeznaczone dla dietetyka z możliwością zadawania pytań

– materiały wysłane po webinarze

– certyfikat uczestnictwa w szkoleniu organizowanym przez Psychologię w Polsce s.p. z.o.o

– nagranie webinaru np. jeżeli nie możesz uczestniczyć w tym terminie, lub po prostu do odsłuchania jako edukacyjny podcast


Przypominamy, że pierwszeństwo udziału w webinarze mają osoby, które zapłaciły za udział w spotkaniu. Oznacza to, że jeśli miejsca się zapełnią zanim wpłynie do nas Twoja płatność, zaprosimy Cię na webinar w innym terminie.

Kwota: 59zł

Zarejestruj się, a otrzymasz maila z informacją o płatności!

Jeśli już zarejestrowałaś/łeś się na to spotkanie, a nie otrzymałaś/łeś maila z potwierdzeniem kliknij tutaj!

Adres email jest nieprawidłowy lub nie jest on zgodny z adresem email podanym podczas rejestracji.

Wiadomość została wysłana

[message]