Webinar "Psychologia w odchudzaniu"

Pani Anna Paluch

Psycholog, psychodietetyk, specjalista ds. żywienia, ale przede wszystkim fanka holistycznego podejścia do zdrowego stylu życia i diety. Właścicielka Gabinetu Psychodietetycznego Flow by Ania, współautorka bloga poświęconego zdrowemu stylowi życia dbamocud.pl i autorka projektu “80 dni dookoła zdrowia”, a także E-kursów “Psychologia dla dietetyka” , czy “Podstawy psychologii w zmianie”. Szkoli i pisze dla portalu Psychologia w Polsce, a także regularnie publikuje artykuły eksperckie z zakresu psychodietetyki na portalu Ewy Drzyzgi oraz w Magazynie Psychologicznym Bang! Uważam, że nie ma skutecznego odchudzania i zmiany nawyków żywieniowych bez pracy z czynnikami psychologicznymi. Nasze nastawienie, emocje, utarte schematy są przeszkodami na drodze do zdrowia, o których zbyt często zapominamy w pośpiechu w jakim przyszło nam żyć. Dlatego nie możemy szukać prostych i szybkich rozwiązań, ale rozwijających i całościowych. Utrata kilogramów powinna być skutkiem ubocznym zmiany stanu zdrowia, samopoczucia i odzyskanej energii.

Plan wydarzenia

Psychologia w odchudzaniu

Webinar psychodietetyczny dla specjalisty

Termin: 30.04.2018

Start: 19.00
Czas trwania 1,5h

Zastanawiasz się dlaczego mimo dobrze opracowanej diety twój klient ma problemy z jej utrzymaniem oraz uzyskaniem zamierzonych efektów? Brak uwzględnienia czynników psychologicznych to najczęstszy powód przerwania odchudzania lub szybkiego efektu jojo. Obwiniasz siebie, klienta, pojawia się niepotrzebna frustracja. Jeżeli pracujesz z klientem przez kilka miesięcy, warto standardowe wizyty poszerzyć o informacje oraz sposoby radzenia sobie z sytuacjami i czynnikami psychologicznymi, które uaktywniają się podczas odchudzania.

Podczas webinaru dowiesz się nad jakimi czynnikami psychologicznymi warto pracować z klientem, również dostosowując pod tą sytuację dietę. Przede wszystkim jednak skupimy się na dokładnej analizie sytuacji diety, występujących problemów i sposobów na pracę z nimi. Na jakie problemy warto zwrócić uwagę w poszczególnych obszarach.

Zarejestruj się, niebawem otrzymasz szczegóły dotyczące płatności.

Pozdrawiamy serdecznie,

Psychologia w Polsce | Dział Szkoleń

Jeśli już zarejestrowałaś/łeś się na to spotkanie, a nie otrzymałaś/łeś maila z potwierdzeniem kliknij tutaj!

Adres email jest nieprawidłowy lub nie jest on zgodny z adresem email podanym podczas rejestracji.

Wiadomość została wysłana

[message]